Sme autorizovaným predajcom značky Würth a v novembri 2010 sme otvorili novú predajňu v sídle spoločnosti. Predávame hlavne nové produkty SaBesto, montážnu a upevňovaciu techniku, technický spotrebný tovar, vybavenie do autoumyvární, pneuservisov, autoservisov atď.

Firma Würth s.r.o. je obchodnou spoločnosťou, ktorá ponúka výrobky určené na profesionálnu montáž. Široký sortiment viac ako 100.000 produktov vysokej profesionálnej kvality je určený hlavne pre oblasti: autoopravárenstva, kovospracujúceho a drevospracujúceho remesla a priemyslu, ako aj pre stavebníctvo, oblasť údržieb, elektroinštalácie, rozvodov kúrenia, vody, vzduchových a klimatizačných zariadení. Firma bola založená v roku 1945 v Künzelsau, Nemecko. Postupne sa rozrastala a zakrátko začala úspešne svoju expanziu na svetových trhoch. Značka Würth so svojou 64-ročnou históriou ponúka tradíciu kvality a spoľahlivosti.

SaBesto je nová značka produktov Würth, ktorá zastrešuje celý chemický sortiment. Čo v sebe skrýva?

Kvalita

Produkty saBesto sa vyznačujú najvyššou úrovňou kvality a univerzálnymi vlastnosťami. Rovnako ako chameleón sa produkty saBesto dokážu prispôsobiť prostrediu, resp. špecifikám Vášho pracovného prostredia a Vašim požiadavkám a nárokom.

Špecializácia

Každý odborník potrebuje k práci špeciálne náradie. Vzdušný akrobat kolibrík so svojim špeciálnym zobákom je pre svoj život vybavený prírodou dokonale. Takisto produkty saBesto sa snažia čo najlepšie uspokojiť Vaše individuálne požiadavky.

Inovácia

Budúcnosť si vyžaduje neustále zdokonaľovanie. Vážky sú v prírode absolútnymi „high-tech” letcami a už od dávna fascinovali vedcov. Výskum a vývoj majú aj u nás stabilné miesto. V snahe ponúknuť Vám čo najlepšie produkty a riešenia problémov, sú saBesto produkty neustále testované a analyzované.

Systém

Štruktúra a systém znamená poriadok, ktorý uľahčuje prácu a šetrí priestor i čas. Tak ako včely vytvárajú presné štruktúry - medové plásty, tak aj saBesto vytvára jeden ucelený a prehľadný systém produktov. Šesť farebných odlíšení (na obale) Vám zaručí rýchly prístup k tým správnym produktom.

Servis

Králi majú privilégiá. Lev je od prírody svojou neohrozenou slobodou kráľom zvierat. Takisto náš zákazník je naším kráľom a jeho spokojnosť je prvoradá. Naši obchodní zástupcovia sú Vám k dispozícii kompetentne zodpovedať každú Vašu otázku.

Ekológia

Uvedomujeme si zraniteľnosť toho najcennejšieho čo máme - prírody. Produkty saBesto sú vyrábané tak, aby minimalizovali svoj ekologický vplyv a zároveň chránili naše spoločné životné prostredie.

Galéria

Copyright © 2010, Roman Varga. Všetky práva vyhradené.