Pri poškodení Vášho autoskla už nemusíte chodiť do poisťovne

Zaskočili Vás výdavky spojené s výmenou autoskla? CLEAN CAR SERVIS, s.r.o. ako zmluvný partner všetkých poisťovní Vám ponúka možnosť vybaviť všetko na jednom mieste. CLEAN CAR SERVIS, s.r.o. je zmluvným partnerom všetkých poisťovní pôsobiacich v oblasti poistenia motorových vozidiel na Slovensku. Nemusíte chodiť do poisťovne, naši vyškolení pracovníci Vám zabezpečia obhliadku Vášho poškodeného autoskla a poskytnú profesionálnu pomoc spojenú s administratívnymi úkonmi. Nezabudnite si však priniesť potrebné doklady. Pomôžeme Vám aj vtedy, keď na Vaše auto nemáte uzatvorené havarijné poistenie, ale viete že škodu Vám spôsobil iný účastník cestnej premávky. Opravu čelného skla zrealizujeme spravidla bezplatne, v prípade plnenia škody z havarijného poistenia nemusíte platiť ani spoluúčasť, oprava skla nepoškodí váš bonus za bezškodový priebeh a nezvýši Vaše poistné.

Dokážeme opraviť alebo vymeniť autosklá na akékoľvek osobné a nákladné auto. Svojim klientom ponúkame autosklá významného svetového producenta Pilkington. Dnes nie je na svete významnejší výrobca áut, ktorý by do svojich vozidiel nemontoval čelné sklá značky Pilkington. Náš sortiment originálneho autoskla ešte rozširuje ponuka od ďalších svetových výrobcov originálnych autoskiel, najmä koncernu Sekurit. Všetky nami ponúkané autosklá sú originálnej kvality a spĺňajú potrebné normy Európskej únie. Taktiež používame len originálne a certifikované príslušenstvo (montážny materiál a prístroje) Würth. Okrem originálnej kvality autoskla Vám garantujeme aj kvalitu práce. Naši montážnici boli odborne vyškolení a pracujú podľa štandardov koncernu Pilkingtonu. To zaručuje, že Vaše vozidlo po výmene autoskla u nás bude zasklené rovnako, ako keď opúšťalo výrobný pás.

V prípade, že budete výmenu alebo opravu skla realizovať vo vlastnej réžii (škoda nie je hlásená ako poistná udalosť), ponúkame vám financovanie na splátky s možnosťou rozloženia splátok až na 12 mesiacov.

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa poškodených autoskiel nás tiež môžete kontaktovať prostredníctvom elektronického kontaktného formulára, ktorý nájdete na našej webovej stránke. V prípade, že uvediete na seba kontakt, niektorí z našich zamestnancov Vám Vašu otázku rád zodpovie.

Výmena poškodeného autoskla nie je vždy nutná

Ak to povaha poškodenia autoskla dovoľuje, čelné sklo Vám namiesto výmeny opravíme oficiálne certifikovanou metódou. V zásade platí, že ak je poškodenie menšie ako plocha jedno eurovej mince a nachádza sa mimo zorného poľa vodiča, je reálna šanca, že Vaše autosklo sa nebude musieť meniť, a bude možná jeho oprava.

Výmena autoskla trvá u nás maximálne 3 hodiny

Nami používané technológie a montážne materiály umožňujú vo väčšine prípadov riadne a bezpečné znovu používanie vozidla už do 3 hodín od začatia montáže. Dĺžka výmeny poškodeného autoskla závisí od spôsobu jeho montáže. V prípade, že sa autosklo zakladá do gumy, trvá jeho výmena približne 1-2 hodiny. Ak sa autosklo lepí na karosériu, je čas výmeny 2-3 hodiny z dôvody potreby vyschnutia lepidla.

Za jazdu s poškodeným čelným sklom Vám hrozí pokuta

Vozidlo s poškodeným čelným sklom sa podľa právnych predpisov Slovenskej republiky považuje za technicky nespôsobilé na cestnú premávku a musí byť ihneď vyradené z premávky kým sa závady odstránia.

Potrebné doklady od osoby, ktorá spôsobila škodu

 • asistenčná karta
 • fotokópia vodičkého preukazu
 • fotokópia občianskeho preukazu
 • fotokópia technického preukazu
 • STK (fotokópia)
 • EK (fotokópia)

Potrebné doklady od poškodeného

 • asistenčná karta
 • fotokópia vodičkého preukazu
 • fotokópia občianskeho preukazu
 • fotokópia technického preukazu
 • STK (fotokópia)
 • EK (fotokópia)

Pokiaľ je vozidlo na leasing je potrebné kontaktovať Vašu leasingovú spoločnosť a zažiadať o devinkuláciu. Vo väčšine prípadov devinkuláciu vieme vybaviť za Vás.

Galéria

Copyright © 2010, Roman Varga. Všetky práva vyhradené.