Výmena autoskla

Zaskočili Vás výdavky spojené s výmenou autoskla? Už nemusíte chodiť do poisťovne, ponúkame Vám bezhotovostnú výmenu autoskla v prípade zákonného aj havarijného poistenia. U nás možete vybaviť všetko na jednom mieste. Čítať viac »

Ručná autoumyváreň

Vaše auto bude vyčistené rýchlo, šetrne a bude sa lesknúť. Ponúkame Vám komplexnú starostlivosť o interiér a exteriér Vášho auta. Všetky činnosti robíme veľmi dôsledne a s veľkým dôrazom na kvalitu. Služby sú vykonávané odborne a šetrne. Čítať viac »

Pneuservis

Ponúkame odbornú výmenu kolies (pneumatiky, disky, duše, ventily) – pneuservis – vrátane vyváženia, hustenia a ekologickej likvidácie ojazdených pneumatík. Používame najmodernejšie stroje a zariadenia. Čítať viac »

Autoservis

Náš autoservis ponúka alternatívu voči veľkým autoservisom, najmä svojou pružnosťou, prístupom k svojim zákazníkom, zaujímavými cenami a orientáciou na opravy viacerých značiek automobilov, pri dodržiavaní štandardov a kvality opráv. Čítať viac »

Upratovacie služby

Hľadáte profesionálne upratovacie firmy alebo upratovací servis pre upratovanie domácností alebo firiem, obchodných priestorov či exteriérov? Ponúkame Vám efektívny upratovací systém, produkty a skúsenosti profesionálov. Čítať viac »

Würth Shop

Sme autorizovaným predajcom značky Würth a v novembri 2010 sme otvorili novú predajňu v sídle spoločnosti. Predávame hlavne nové produkty SaBesto, montážnu a upevňovaciu techniku, technický spotrebný tovar atď. Čítať viac »

Copyright © 2010, Roman Varga. Všetky práva vyhradené.